Brčanski medicinari zauzeli drugo mjesto na osmim športskim susretima bolnica i klinika BiH

27. 5. 2013. Na 8. športskim susretima medicinara održanih u Trogiru od 23. do 26. svibnja ove godine sudjelovala su 22 klinička centara i bolnice iz BiH sa oko 650 natjecatelja, a u ukupnom plasmanu bolnica Brčko Distrikta BiH zauzela je drugo mjesto.

Image for news

Domaćin susreta bio je Urgentni klinički centar Tuzla koji je na ovom natjecanju zauzeo prvo mjesto, dok je treće mjesto pripalo Sveučilišnoj klinici Mostar.

2013-05-28-Medinicijada_2013-1

Brčanski medicinari su na trogirskim športskim igrama snage odmjerili s kolegama iz cijele BiH u više disciplina, u odbojci, nogometu, rukometu, stonom tenisu, košarci, odbojci na pijesku, streljaštvu, šahu i navlačenju konopca. Ovo natjecanje se odvijalo po skupinama na tri terena u dva dana gdje su brčanski  sudionici odigrali oko 50 utakmica, a zlatnu medalju su osvojili u disciplini odbojke na pijesku.